Fırın için Yağlı Pişirme Kağıdı Fiyatları

Fırınlar için tercih edebileceğin pişirme kağıdı çeşitleri. En ucuz fiyatlı pişirme kağıtları için uygun fiyatlı pişirme kağıtlarını satın alabilirsiniz.

En ucuz ankastre setler adresimizden gelen değerli müşterilerimize en kaliteli ve uygun fiyatlı pişirme kağıtlarını sunduğumuz sayfadır. Sitemizde bulunan sağlıklı pişirme kağıtları hamur işlerinde, balık gibi kokusu ağır olan gıda ürünlerinde oldukça etkilidir. Pişirme işlemlerinde koku sorunu yaşıyorsanız, sayfamızdan seçeceğiniz herhangi bir sağlıklı pişirme kağıdı ile bunun önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda davlumbaz fiyatları adresinden tercih edeceğiniz davlumbazlar ile de kokuların önüne geçebilirsiniz.

Yıkanabilir Yağlı Kağıt mümkün mü?

Yağlı kağıt ismi ile de öne çıkan pişirme kağıdı türleri arasında temizlenip tekrar kullanabilenleri de yer almaktadır. Yıkanabilir yağlı kağıt ürünleri diğer fırın kağıtları gibi kesinlikle gıdaya teması uygundur. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan sağlıklı yağlı kağıtlardan oluşmaktadır. Fırın kağıdını yıkayıp yaklaşık 5 saat bekledikten sonra tekrar kullanabilirsiniz. Tabi ki tekrar kullanmak istediğiniz ürünün yıkanabilir yağlı kağıt olduğundan emin olmanız gerekir.

Pişirme Kağıdı ile neler yapılır?

Pişirme kağıdı ile tavada, fırında ve tencerede yemekler yapabilirsiniz. Pişireceğiniz yemeklerin kesinlikle kullandığınız tepsiye yapışmamasını sağlayan pratik bir çözümdür. Yapabileceğiniz yemek listeleri aşağıdaki gibidir.

 • Pide
 • Kurabiye
 • Simit
 • Poğaça
 • Börek
 • Krokan
 • Çörek

Pişirme kağıdı Airfryer ile de kullanabileceğiniz, pratik bir mutfak ürünüdür. Mutfaklarınızın olmazsa olmazı pişirme kağıtlarının pişirdiğiniz gıdaların dağılmaması içinde kullanıldığını biliyor muydunuz?

Doğal pişirme kağıdı ile sağlıklı, lezzetli ve pratik yemekler pişirebilirsiniz. Tercih edeceğiniz fırın kağıdının özelliklerine dikkat ederek satın almanız yararınıza olacaktır. Adet sayısı ve tekrar kullanılabilirliğinden emin olduğunuz pişirme kağıdı satın alın.

Pişirme Kağıdı nasıl kullanılır?

180 derece ve altında kullanabileceğiniz pişirme kağıdı, fırınınız tamamen ısındıktan sonra kullanmanızda daha çok verim alacağınız bir üründür. Fırınınızın derecesini ayarlayın, fırın kağıdını tepsinizin ölçüsünde kesin ve yerleştirin. Dilerseniz kağıdın üstüne yağlama işlemi yapabilirsiniz fakat pişirme kağıtları zaten kaygan bir yüzeye sahiptir. Ardından pişirmek istediğiniz yemeği yayarak fırınınızın derecesini ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda mikrodalgada gıdalarınızı ısıtmak ya da pişirmek içinde pişirme kağıdı kullanabilirsiniz. A101 pişirme kağıdı ürünlerinin fiyatında, sağlıklı ve kaliteli bir pişirme kağıdı deneyimi kazanın. Tost makinelerinde de kullanabildiğiniz pişirme kağıtlarını alabileceğiniz en ucuz fiyat internet sitemizdedir. Bim pişirme kağıdı fiyatı ve A101 yağlı kağıt fiyatı adetleri ve kalitesi baz alındığında farklı markaları tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Bim yağlı kağıt ürünleri konusunda her an değişebilen markalar sergilediği için aynı deneyimi yaşayamayabilirsiniz.

En Ucuz 16'lı Pişirme Kağıdı
En Ucuz 16’lı Pişirme Kağıdı

Ağartılmamış Pişirme Kağıdı Nedir?

Ağartılmamış pişirme kağıdı renginde herhangi bir değişiklik yapılmamış ürünlerdir. Tam anlamıyla doğal yağlı kağıtlara verilen addır. Klor gibi zararlı kimyasalları içermediği için olumsuz etki olmayacaktır. Kısacası sağlıklı pişirme kağıtlarına verilen ürünlere ağartılmamış pişirme kağıdı adı verilir.

Sağlıklı Pişirme Kağıtları ve Markaları

Sağlıklı pişirme kağıdı satan zincir marketler ve bunların üretimini yapan kaliteli markaları sizin için listeledik.

Bim Yağlı Kağıt Fiyatları ve Modelleri

Büyük zincir marketler arasında yer alan bim firmasının yağlı kağıt kategorisinde listelediği öncü firmalar aşağıdaki gibidir.

 • Parex Natura Pişirme Kağıdı
 • Parex Pişirme Kağıdı
 • Pişirme Kağıdı Roll-up
 • Protex Pişirme Kağıdı

A101 Pişirme Kağıdı Fiyatları ve Modelleri

Geçtiğimiz günlerde mobil uygulaması ile hızlı bir ivme kazanan A101 yağlı kağıt kategorisinde anlaştığı firmalar listelenmiştir.

 • Koroplast Fırın Kağıdı
 • Spon Yağlı Pişirme Kağıdı
 • Ece Kesilmiş Yağlı Kağıt

Migros Pişirme Kağıdı Fiyatları En Ucuz

Zincir marketler arasında en çok tercih edilen firmalar arasına adını yazdıran Migros pişirme kağıdı konusunda öne çıkmaktadır. Pişirme kağıdı migros dendiğinde akla gelen ilk senaryo kasiyer arkadaşların size belli bir fiyatın üzerinde alışveriş yaparsanız, fiyatta düşüş olacağı yönündedir. Migros fırın kağıdı markaları aşağıdaki gibi listelenmiştir.

 • Cook Ağartılmamış Pişirme Kağıdı
 • Cook Pişirme Kağıdı
 • Koroplast Doğal Pişirme Kağıdı
 • Roll-up Kesilmiş Yağlı Pişirme Kağıdı

Fırın Kağıdı ile Fırında Yemek nasıl yapılır?

Fırınınızı önceden istediğiniz sıcaklığa ayarlayın.

Pişirme kağıdını fırına koyun ve iki taraflara da yağ sürün.

Yemeğinizi kağıda yerleştirin ve üzerine biraz tuz, baharat veya diğer lezzetler ekleyin.

Fırına koyun ve istediğiniz süre kadar pişirin. Genellikle, etler yaklaşık 25-30 dakika, sebzeler yaklaşık 15-20 dakika pişirilir.

Yemeğiniz pişti mi diye kontrol edin ve farklı bir pişirme süresi gerekiyorsa, farklı bir zaman ayarlayarak tekrar denemek için farklı bir zaman ayarlayabilirsiniz.

Yemeği almak için yağlı kağıdı fermuardan çekip alabilirsiniz ve servis yapabilirsiniz!