Gösterilen sonuç sayısı: 5

En Ucuz Ankastre Set Fiyatları

En Ucuz Ankastre Setler, Fırın, Ocak ve Davlumbazı oluşturan Ankastre setlerdir. Ankastre setler için, ankastre modülüne sahip olmanız gerekir. Gri, Siyah, Beyaz renklerini içeren ankastre set ürünlerini en uygun fiyata Bayır Community adresinde bulmak çok kolay. Sizin için en ucuz ankastre setler kategorisindeki ürünlerin fiyatlarını küçükten büyüğe olarak sıraladık.

İçindekiler

Ankastre Set Nedir ?

Ankastre Set, farklı markaların Fırın, Ocak ve Davlumbaz olarak ürettiği ürün çeşididir. Ankastre setler için önde gelen firmalara Bosch, Beko, Arçelik, Silverline gibi markalar örnek gösterilebilir.

Ankastre Fırın
Ankastre Fırın, mobilyanızda belirtilen standart ölçülerde bulunan boşluğa girebilen fırın türüdür.

Ankastre Ocak
Ankastre Ocak, tezgahınızda ankastre ocakların yerleştirilebildiği standart ölçülere geçirebileceğiniz ocak türüdür.

Ankastre Davlumbaz
Ankastre Davlumbaz, herhangi bir dolap gerekmeden montajı yapılabilen davlumbaz türüdür.

Mutfakların olmazsa olmazı ankastre setleri fonksiyonları ve materyalleri olarak farklılık göstermektedir. Tercih edeceğiniz kalitesiz bir ankastre set, çabuk bozulmalara ya da erken deformelere sebep olabilir. Bunun önüne geçebilmek için sadece bu işi yapan üreticileri veya aracıları takip edebilirsiniz.

Ankastre set satın alma işlemi gerçekleştirmeden önce bilmeniz gereken birkaç unsur olacaktır. Bunlardan birisi set üstü ocak ile ankastre ocak arasındaki farktır.

Set Üstü Ocak İle Ankastre Ocak Arasındaki Fark

2 ürün arasındaki en önemli fark, ankastre ocağın girebileceği bir modüle ihtiyaç olması ve set üstü ocağın direkt tezgahta kullanılabiliyor olmasıdır. Ankastre ocak kullanmak isteyen kişilerin tezgahlarını standart olarak belirlenen ölçüleri göre kestirmesi yeterli olacaktır.

Aspiratör Ve Davlumbaz Farkı

Aspiratör ve Davlumbaz, yemek pişirdiğiniz süre içerisinde kokunun odalara yayılmaması için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Aspiratör ve Davlumbaz arasındaki fark ise Aspiratörün montaj edilebilmesi için bir Aspiratör Modülüne ihtiyaç duymasıdır. Kule tipi Davlumbazların ve Ankastre Davlumbazların bir modül olmadan kurulumu yapılabilir.

Ankastre Set Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Ankastre set alırken dikkat edilmesi gereken en mühim konu, satın almayı düşündüğünüz firmanın bilinirliği ve müşterilerinin geri bildirimleridir. Alacağınız fırının fan özelliği olup olmaması, ocağınızın kendinden çakmaklı ve gaz emniyetinin olmaması ve davlumbazınızın çekim gücünün çok zayıf olması ya da fazla ses çıkarması sizi ankastre seti aldığınıza pişman edebilir. Bunun önüne geçmek için en ucuz ankastre setleri ve verim alabileceğiniz ürünleri listeledik.

Bayır Community adresinden alacağınız ankastre setlerin;

 • Kurulumu ücretsizdir.
 • Davlumbazların çekim gücü ortalama 450 m3’tür.
 • Ocakların hepsi kendinden çakmaklı ve gaz emniyet kilidine sahiptir.
 • Fırınların en az 3 fonksiyonu vardır.

En ucuz ankastre setleri size sadece mali olarak kazanç sağlamıyor. En ucuz ankastre setlerin kurulumu ücretsiz ve nakliyesi tüm Türkiye’ye hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Aldığınız ürünle beraber servis bilgileri telefonunuza mesaj ve E-posta adresinize mail olarak iletilecektir. Ankastre setinizin teslimatı yapıldıktan sonra ne zaman isterseniz servisine kurdurabilirsiniz. Satın aldığınız ankastre setin kurulumu yapılmadan garantisi başlamaz. Fiyattan yararlanmak için ürünü satın alıp bekletebilirsiniz. Bu bekleme süresi 6 ayı geçmemek zorundadır. Sizin için ürünleri depomuza ayırıyoruz ve fiyattan yararlanmış oluyorsunuz.

En İyi Ankastre Set Özellikleri Nelerdir?

 • Geniş iç hacimli: Ankastre setler genellikle daha geniş bir iç hacime sahip olduğu için daha fazla yemek hazırlama alanı sunarlar.
 • Enerji verimli: İyi bir ankastre set, enerji tasarruflu olduğu için daha az elektrik ve su tüketir ve uzun vadede daha düşük maliyetler sunar.
 • Kolay temizlenebilir: Ankastre setlerde kolayca temizlenebilen cam, çelik veya emaye yüzeyler gibi malzemeler kullanıldığı için temizlikleri daha pratiktir.
 • Çok fonksiyonlu: Ankastre setlerde genellikle birçok farklı pişirme fonksiyonu bulunur, örneğin fanlı ızgara, fırın, ocak gibi, böylece yemek hazırlama işlemi daha çeşitli ve verimli hale gelir.
 • Otomatik pişirme özellikleri: İyi bir ankastre set, farklı yemeklerin pişirme süresini ve sıcaklığını otomatik olarak ayarlayabilen özelliklere sahip olabilir.
 • Dokunmatik kontroller: Dokunmatik kontrollere sahip ankastre setler, kullanımı daha kolay ve daha modern bir görünüm sunar.
 • Sesli uyarılar: Ankastre setlerde genellikle pişirme işlemi tamamlandığında sesli uyarılar veren özellikler bulunur.
 • Güvenlik özellikleri: İyi bir ankastre set, yanmaz malzemeler kullanıldığı için daha güvenlidir ve ayrıca aşırı ısınma durumunda otomatik olarak kapanabilir.

Toptan Ankastre Setler

En ucuz ankastre setler, perakende fiyatı bireysel müşterilerimiz için oldukça uygun fakat alacağınız çok adetli ürünlerde size özel teklif açılabilmektedir. Toptan ankastre set fiyatı alabilmek için, satın almak istediğiniz ürün adedi en az 10 olmalıdır. 10 adet ve üzeri alacağınız ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Siyah Ankastre Set BC 101
Siyah Ankastre Set BC 101

Örnek ürünlerimizden olan BC101 setin ocağının ateşleme sisteminde bir sorun meydana gelirse, gazı otomatik keser ve güvenli bir ortam sağlanır. Servisinin kurulumu yapabilmesi için ocağın duvardan 5 cm uzaklıkta ve yanlardan 10 cm uzaklıkta olmalıdır. Aynı zamanda davlumbazınız ve ocağınız arasındaki boşluğun 65 cm olduğundan emin olun. Servis şartlarını sağladığınız taktirde tarafınıza aktarılan numarayı arayarak kurulumu için talep oluşturun. Alıp kurdurduğunuz ürünlerin 2 yıl ücretsiz garantisi bulunmaktadır. Garanti süresi boyunca satış sonrası desteği kurulumu yapan servislerden alabilirsiniz.

Bim Ucuz Ankastre Set

Bim Ucuz Ankastre Set ürünleri , öne gelen firmalar ile anlaşma yapan Bim firması uygun fiyatlarıyla öne çıkmaktadır. Bim ankastre set ürünleri arasında kumtel gibi markaları görmeniz mümkün. Genellikle perakende satış yapan markalar ürün maliyetini minimum seviyeye çekerek kaliteden ödün vermektedir. Bu durumlarla karşılaşmamak adına bu işi toptan yürüten uygun fiyata tedarik eden Bayir Community adresini tercih edebilirsiniz.

Bim Kumtel Ankastre Set

En ucuz ankastre setlere bir zamanlar öncülük eden Kumtel firmasından daha iyi fiyat veren firmalar, rekabetin ve çeşitliliğin çoğalmasıyla artmaya başladı. Müşteriler en ucuz ve kaliteli ankastre setlere ulaşmak için bim kumtel ankastre set ürününe rehavet göstermektedirler. Bim kumtel ankastre set ürünlerini yakından inceleyin ve fan fonksiyonu olup olmadığını kontrol edin. En ucuz ankastre setlerin bütçenize katkı ve maksimum performans sağlaması için fazla stok sahibi olan kaliteli firmaları tercih etmeyi unutmayın.