Toptan Kupaya Bardak Baskı Fiyatları

Fotoğraf ve logo baskılı kupa yaptırmak Bayır Community ile çok kolay. Promosyon kupa bardak baskısı firmanızın ya da girişiminizin tanıtılmasında yardımcı olur. Resimli bardak yaptırma fiyatı daha önce bu kadar ucuz ve kaliteli olmadı. Alternatifleri bir arada bulunduran firmamız değerli ziyaretçilerine farklı renklerde ve boyutlar baskılar yapmaktadır. Sublimasyon kupa bardak gibi hediye olarak da tercih edebileceğiniz kupa bardaklardır.

100 adet ve üzeri standart kupa bardak baskı fiyatımız 34.99 ₺ olarak, tekli alımlarda 59.99 ₺ olarak sepette güncellenmektedir.

 • 5 ve 20 arası kupa baskı fiyatı 69.99₺
 • 20 ve 50 arası kupa baskı fiyatı 64.99₺
 • 50 ve 100 arası kupa baskı fiyatı 59.99₺
 • 100 ve 200 arası kupa baskı fiyatı 54.99₺
 • 200 ve fazlası kupa baskı fiyatı 49.99₺

Siyah kupa bardak baskı, fiyat farkı ile sağlanmaktadır. Tam baskı almak isteyen kullanıcılarımız için görselleri gösteriyoruz ve teyidini alıp işlemlere başlıyoruz. Promosyon kupa bardak ürünlerinde kesinlikle bir ön çalışma yapılarak tarafınızdan onay alınmaktadır. Kullanılan bardaklar porselen ve seramik olarak değişiklik göstermektedir. Kupa bardak baskı, özel baskılı kupa olarak da bilinmektedir. Firmaların çalışanlarına özel kendi logosunu ya da kişiselleştirerek, firma logosu ile beraber çalışan adını yazdırabildiği bir çok opsiyona sahip. Şüphesiz A kalite baskı hizmeti sunmamızla beraber ne olursa olsun baskılı bardak ürününüzü makinede yıkamanızı önermiyoruz. Kupaya fotoğraf baskısı yaptırarak öğretmenlerinize ya da sevdiklerinize jestler yapabilirsiniz. Fotoğraf baskılı kupa düşündüğünüzden daha iyi reklam aracı olabilir. Ziyaretçilerin ve çalışanlarınızın firmanızın adını ve logosunu kalıcı olarak akılda tutmalarına zemin hazırlayabilirsiniz.

Resimli Bardak Yaptırma Fiyatı

Bardağa isim yazdırma fiyatları, kişiye özel yapıldığı için yüksek rakamlar varsayılıyor. Bu işi bizim gibi toptan yapan firmalar aracılığı ile kişiye ve firmaya özel bardak fotoğraf baskısı en ucuz fiyatı ile Bayır Community adresinde. Satın alacağınız adedin artması halinde, fiyatı aşağı çekme işlemi uygulanmaktadır .Fiyat değişikliği baskı kalitesine ve adede göre değişkenlik gösterdiği için detaylı bilgiye iletişim kısmındaki numaradan ya da doldurduğunuz formdan sahip olabilirsiniz. Baskılı bardak yaptırma fiyatlarının farklılık gösterdiği birkaç neden;

 • Baskı kalitesi ve uzun ömürlülüğü
 • Renklerin canlılığı
 • Bardağın kalitesi
 • Sihirli kupa olup olmadığı
 • Kupa baskı adedi
 • Baskı yoğunluğu

Bardak üzerine baskı 190 derecede yaklaşık 150 saniye, ortalama 2 buçuk dakika kadar süreyle gerçekleşir. Kupa bardağa baskı transfer kağıdı ile geçmektedir. Baskıyı öncelikle mürekkep aktaran yazıcı ile transfer kağıdına aktarırız. Aktardığım transfer kağıdını ısı baskı makinemize sokarak 2 dakikalık sürenin dolmasını bekleriz. Kullandığımız mürekkep ve ürün kalitesi oldukça kaliteli olduğu için sirkülasyon bitmemektedir. Bu sayede toptan kupa bardak baskısını ucuza getirerek vatandaşın yararlanmasını sağlamaktayız.

Promosyon Kupa Bardak Baskısı

Toptan promosyon kupa bardak baskısı, tamamen yerli bardaklar tercih edilerek tarafınıza sunulmaktadır. Bardaklara baskı yaptığımız birçok firma ve şahıs bulunmaktadır. Büyük firmaların promosyon kupa bardak aracılığı ile tercih ettiği reklam ve tanıtım ürünlerine aşağıdaki görsellere bakarak kararınızda netlik oluşturabilirsiniz.

Migros-Kupa-Bardak-Baski
Migros Kupa Bardak Baskı
Belediye-Kupa-Bardak-Baskisi
Belediye Kupa Bardak Baskısı
Hemşire Kupa Bardak 1
Hemşire Kupa Bardak 1
Hemşire Kupa Bardak Baskısı 2
Hemşire Kupa Bardak Baskısı 2
Hemşire Kupa Bardak Baskısı 3
Hemşire Kupa Bardak Baskısı 3

Birbirinden renkli ve anlamlı hediyeler için tercih edeceğiniz yöntem olmalı. Hangi kategoride, hangi işi yaparsanız yapın size uygun bir taslağımız kesinlikle vardır. Kendi tasarımınızı göndermeniz durumunda çıktısını bardağa işleyebiliriz. İsminize ve firmanıza seri şekilde üretip adresinize 1 gün sonrasında teslim edebileceğimiz kaliteli ürünlerdir.

Kişiye Özel Hediyelik Bardaklar ve Kupalar

Kişiye özel hediyelik bardaklar, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz vazgeçilmez ürünler olacaktır. Örneğin sevgiliye kupa bardak satın almak, kendisin her baskılı bardağını kullanışında sizi hatırlayacağı anlamına gelmektedir. Kalıcı ve yaratıcı kupa bardak fikirlerimiz ile ilişkinize renk katabilirsiniz. Bir arkadaşınız terfi almış veya yeni bir iş fırsatını değerlendirmiş olabilir. Kişiye özel kupa ile başarısını ödüllendirmek, kendisinin değerli olduğunu hissettirecektir. Sevdiğiniz bir öğretmene, öğretmen bardağı tercih etmeniz ona değerli hissettirecektir.

Öğretmenler günü hediyesi kupa alternatifleri arasında suyun sıcaklığı ile fotoğrafın bardak üzerinde belirdiği sihirli kupa bardakta yer almakta. Öğretmeniniz satın aldığınız sihirli kupa bardağının standart bir kupa bardak olduğunu düşünebilir. Fakat sıcak bir içecek içmek istediği zaman kendisine sürpriz olacak tercih ettiğiniz bir görseli ya da yazıyı görecektir.

Kupa Bardak Baskı nerede yaptırılır?

Kupa bardak baskısı, baskı yazıcısı ve baskıya uygun kupa bulunan her yerde yaptırılabilir. Tabi ki bütün baskı kalitesi aynı değildir.

Kupa Bardak Baskı fiyatları nedir?

Sürekli değişiklik gösteren kupa bardak baskı fiyatları en ucuz fiyatı ile Bayır Community adresindedir.

Evde Kupa Baskısı nasıl yapılır?

Evde kupa baskısı uygun aletlerin bulunmaması halinde yapması neredeyse imkansız bir işlemdir.

Shopping Cart